2012 m. gruodžio 10 d., pirmadienis

Advento kalendoriai/Photo a Day. Gruodžio 10 diena.

Labas vakaras :)

Va, kokia šiandien ankstyyyva :)
Taigi taigi, šiandien buvo išties produktyvi diena :) pirmoje pusėje geraaai išmiegojau... :) Tada pažiūrėjau filmą, toliau pasiplanavau dieną.. :) Pabaigiau dvi puodelių šildykles, kurių dar negaliu rodyti :D tuomet ėjau su bičiule kavos, pasijuokėm, pasibėdavojom.. šiaip apie nieką pakalbėjom :D
Grįžusią iš miesto mane užpuolė dovanėlių tvarkymo kaukas, tad paruošiau keletą dovanų draugėms, močiutei, mamai ir tetai... :) tieeek.. :)

Dabar jau metas aptarti šios dienos advento kalendorius. Taigi taigi: Paketėliai jau tokie ne patys mažiausi, lengvai randami...


 O juose slepiasi... Pas Ramintą - fantastiški velti muilai kurie iškeliavo į spintas, nes labai gaila juos sumaudyti... :D Pas Aušrę šiandien slėpėsi milžiniška raidė G, kuri skirta paremti knygas arba kaip graži raidė G :DAš labai atsiprašau, kad patingėjau vartyt nuotraukas.. Manęs dar darbelių laukia.. :D
Toliau - merginos rado medvilnei skirtų dažų... :) 


Aš pati nesiryžtu nusipirkt ir dažyt kažką, bet jei gaučiau dovanų - rizikuočiau.. :)
Ir paskutinė fotografija - Photo a Day. Šiai dienai reikėjo nufotografuoti kažką "Under". T. y. ką nors po kuo nors.. Man arčiausiai buvo sudėtos viena ant kitos karoliukų dėželės... :) 
Prašom - 


Ir viskas šiam kartui... 


Labanakt ;) 

8 komentarai:

 1. Velti muilai? Niekuomet nebūčiau pamanęs, jog šiame pasaulyje gali egzistuoti toks reiškinys, kaip ..veltas muilas. Ką gi,-pasaulis kupinas netikėtumų.. ;-)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Taip taip... tie muilai draugės rankų darbo. Labai mielas ir kvapnus reiškinys :}

  AtsakytiPanaikinti
 3. Muilas apveltas vilna, jei jau taip tikslumo anonimiški komentatoriai norėtų. O kalbant apie Tavo 'Under', tai galiu pasigirti, kad ir aš tokias dėžutes karoliukams turiu.. Labai geras dalykas :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Geras geras :) Tik man jau ir į tas dėžutes lobiai nebetelpa.. :) Nežinau nė kaip greičiau viską suvartoti.. ;D

   Panaikinti
 4. Norėčiau velto muilo :) įdomiai skamba ;) Smagu skaityti tavo postus kasdien :) Labai šaunios dovanėlės :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Dėl muilo reikia kreiptis į Nakvischa, ji žino kur toks auga... :) Ačiū, Inga, aš kasdien vis labiau stengiuosi rašyti, nes mane jau daug žmogeliukų skaito :))))

   Panaikinti