2013 m. gegužės 11 d., šeštadienis

Knygos. Daaaaug knygų.. :)

Sveiki ;)

Matau, kad apleidau savo knygų skiltį.. :) Kai pabaigiau megzti pirmas riešines, po truputį atsirado laiko vakarais užsiimti papildoma veikla, tad puoliau skaityti.. Ir jau spėjau nei daug nei mažai - 5 knygas :)
Eilės tvarkos nebepamenu ką po ko perskaičiau, bet pamėginsiu bent trumpai aprašyti.

Algimantas Čekuolis: Staigmenos ir kiti žinomi dalykai
Čekuolio knygas jau vadinu čekuolopedijomis... Man labai patinka, kai kartais apie labai specifinius dalykus šis žmogus sugeba papsakoti visai paprastais žodžiais. Šioje knygoje pastebėjau labai daug politinių dalykų, vietomis skaityti nebuvo itin įdomu.. Tačiau knygą suskaičiau, tikrai kada nors pravers gyvenime :)Toliau -  Agata Kristi. Perskaičiau net dvi knygeles :) Pirmoji - Putojantis cianidas.
Knygoje rašoma apie jaunos merginos mirtį, kai pirmą kartą nuspręsta, kad ji dėl gripo sukeltos depresijos nusižudo. Tačiau vėliau šeimos nariai nusprendžia, kad vistik merginą dėl įvairių priežasčių galėjo nužudyti beveik visi šeimos nariai, jos vyras mirties metinių proga sukviečia visus į vakarienę ir.. numiršta pats! Tuomet vėl imama tirti byla iš naujo ir paaiškėja.. Kad ten visai ne savižudybės... :)Ir antroji Agatutės knyga - Uždanga: Paskutinė Puaro byla.
Labai labai patiko.. Intriga išlaikyta iki paskutinių puslapių. Apie tai, kaip Puaro ir Hastingsas susitinka ten, nuo kur prasidėjo jų draugystė. Šį sykį taip pat Įvykdoma.. Net trys... ir dar ketvirta vėliau.. Perskaičiau ir nuliūdau... Nebėra Puaro.. Ir jo superinių ūsų... :)Toliau skaičiau Darją Doncovą. Šį kartą papuolė naujos serijos knyga, pati pirmoji.. Apie Tatjaną Sergejevną, apkūnią moterį, kuri netenka darbo, sudega butas ir užpuola visos galimos negandos. Ir netikėtai ji gauna darbą pabūti privataus seklio padėjėja.. Tuomet gyvenimas po truputį nušvinta naujomis spalvomis ir pažeria daug netikėtumų.. Ypač iš Tanios anytos... :) 


Na ir paskutinė knyga. Mano numylė A. Marinina - Mirtis ir truputis meilės.
Man niekaip nesiseka Marininos skaityti iš eilės.. Štai ir dabar - knyga apie Kamenskajos vestuves. Ir labiausiai patikęs sakinys, kad "Kamenskaja ir ištekėti normaliai nemoka, vis su lavonais".. ar kažkaip panašiai.. Dalį knygos skaičiau traukinyje, tad vis turėjau sutramdyti savo juoką, kad kiti keleiviai kreivai nežiūrėtų.. Bet skaityti man labai smagu.. Taigi, šį kartą žmogžudystės įvykdomos dviejuose civilinės metrikacijos skyriuose.. Viename iš jų tuokėsi ir Nastia.. Išvakarėse ji gavo grasinamą laišką, kad pasigailės savo žygio.. Bet viskas baigiasi beveik gerai, Nastia "apsiženyti" spėja, tačiau vienai nuotakai ne taip gerai pasiseka ir ji nužudoma.. Tuomet darbo imasi visi, net metrikacijos skyriuje buvęs fotografas, atostogaujanti Nastia ir visa Petrovka.. Buvo smagu.. Kokiam 3 skyriuje pradėjau nutuokti, kas kaltininkas, bet kad šitaip viskas apsisuks - nesitikėjau :)Ačiū, geros dienos :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą