2013 m. kovo 31 d., sekmadienis

Knygos. Ir vėl.

Labukas ;)

Atsiprašau, kad taip retai rašau.. :) Mane vis pagrobia kokie nors rankdarbiai :) Arba knygos.. :)

Apie jas šiandien ir noriu papasakoti vėl, nes įveikiau beveik tris.. Ir ketvirtos ne prūdas beliko :)

Pirmoji buvo Tess Gerittsen "Šėlas". Apie tai, kaip mažutį kurortinį miestelį apima nepaaiškinama paauglių žiaurumo banga.. Žiaurumu "suserga" ir pagrindinės veikėjos sūnus, ji kiek įmanydama stengiasi padėti. Tačiau atrodo visi, kas tik netingi, stengiasi jai sutrukdyti: žurnalistai, atvykę karštų naujienų apie paauglių smurtą, kolega/konkurentas gydytojas, priešiškai nusiteikę miestelio žmonės. Bet moteris nepasiduoda ir jai pavyksta išsiaiškinti, kas ir kaip kaltas dėl šio paauglių šėlo ir kaip jį išnaikinti visiems laikams :)Antroji knyga - Darjos Doncovos "Pulką kiškių besivaikant". Tiesą pasakius, pradedu prisijaukinti ir šiuos naujus veikėjus.. Jie tokie panašūs į Jevlampijos šeimyną.. Tik gyvena Paryžiuje :) Gal ir gerai visur turėti po Lempovickį ;D šioje istorija Daša Vasiljeva sulaukia daug svečių iš gimtosios Rusijos, tarp jų ne tik draugė su sūnumi, bet ir buvusios direktorės kerėpla sūnelis.. Nori to ar nenori, Daša turi pasiimti kerėplą atostogauti į Tunisą, kur prasideda detektyvinė istorija (žmogžudystės) ir tęsiasi Paryžiuje ir Daša nebūtų Daša, jei nesiimtų savo tyrimo.. :) o pasirodo, nužudytojo nekentė visi: šeima, žentas, mat šis buvo didžiulis tironas ir labai skūpus milijonierius :)  pabaiga šieeek tiek tikėta, bet čia nepasakosiu, bele pati sau žinau.. :)


Trečioji knyga: Karin Alvtegen "Šėšėlis". Kai pradėjau skaityti - nesupratau nieko. Kuris amžius, kas pasakoja.. Kažkaip sunku buvo.. Bet kai įpusėjau, pradėjo susieiti galai ir kai pabaigiau - viskas buvo super ;) Niekada nebūčiau sugalvojus, kad dėl vieno ar kito dalyko viskas taip susijauks Nobelio premijos laureato Akselio Ragnerfeldo šeimoje. Veiksmas prasideda jau pasenusios Akselio kambarinės mirtimi ir kaip jos užrašinėje likę tik jo ir keleto dar gyvų draugų kontaktai.. Vėliau, radus testamentą į veiksmą įtraukiamas Kristoferis Sandeblomas, kambarinės vienintelis paveldėtojas.. Ir prasideda visai nedetektyviškas romanas apie tai, kaip šie vyrai susiję su Gerda :) pabaiga taip pat, bent man, buvo netikėta.. :)


Štai, mielieji, tiek knygų suskaičiau.. Jau nepasakosiu kiek rankdarbių spėjau padaryti.. Tikiuosi ryt poryt jau sugebėsiu pasirodyti su auksarankių akademijos darbeliais.. :)

Iki :) 

4 komentarai:

  1. Aš ir pati stebiuosi.. :) Čia turbūt dėl to, kad turiu kelis netraukiančius rankdarbius padaryti ir sugalvoju visokios įmanomos veiklos, kad tik nereiktų rankdarbiauti.. :D

    AtsakytiPanaikinti
  2. Klasikinis pasiteisinimas, kodėl yra kodėl ;D

    AtsakytiPanaikinti
  3. Taip.. :) Bet jau tikiuosi netrukus pabaigsiu tuos mažiau malonius ir imsiuosi labiau malonių :)

    AtsakytiPanaikinti