2013 m. sausio 23 d., trečiadienis

Ilgos riešinės

Labučiukas ;)

Aš pagaliau leidau sau šį vakarą patinginiauti.. Paskaitysiu naują knygą... Kurią jau įpusėjau :) Dabar skaitau A. Marininos "Gyvenimas po gyvenimo". Joje susitinka jau pensininkė Kamenskaja ir (kas skaitė "Žvilgsnis iš amžinybės" serijos knygas) Begorskis su Rodiku :) Vos iš lovos neiškritau, kai perskaičiau kas pagrindiniai veikėjai.. Bet apie juos ir istoriją papasakosiu kai tik perskaitysiu knygą.

O nusipelniau knygos vakaro dėl to, kad pabaigiau dar vieną užsakymą - ilgas riešines.
Raštas šį sykį visiškai nubeždžioniautas, nes pačiai dar kiek sunku buvo, o ir ilgis/plotis kelissyk keitėsi, būčiau prasmegus su keitimu rašto.. :)

Štai šios gražuolės:Rankų modeliu buvo mano močiutė.. :)

Tikiuosi, kad užsakovei patiks, o aš įgijau naujos patirties ir tikiuosi pasidaryti panašias riešines sau.. :)

Tiek šiam vakarėliui,

Iki greito :)

6 komentarai:

 1. Dailus darbas. O jau kiek skaičiavimo ir atidumo čia reikia... man tai visiškas kosmosas. Todėl dar labiau žavi tokie kūriniai.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū ;) suvert ir suskaičiuoti šiek tiek trunka.. :) Bet kai išmezgi paskutinius karoliukus, ir pamatai koks ornamentas iš jų gavosi - labaaai geras jausmas ;)

   Panaikinti
 2. Sunkios man Marininos knygos... matyt, ne mano organizmui subalansuotos :}
  Riešinių motyvas labai gražus :}

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū ačiūūū ;) Jau jos pas naują savininkę, labai tiko ir patiko :)
   O Mariniką aš kramtau neužsigerdama, man labai labai.. :) Šitą knygą per 4 vakarus sudorojau, noriu dar, bet bibliotekos nebeturi tiek... ;DDD Marinina nespėja rašyt man knygų... :D

   Panaikinti