2012 m. liepos 3 d., antradienis

Rankų darbo dovanėlių mainai pasibaigė

Labukas ;)

Ką tik gavau patvirtinimą, kad dovanėlė nukeliavo mano mainų porininkei :) Tad manau jau galima ir visiems parodyti, ką gi ji gavo :)

Taigi, gavėja pasakė, kad daugiau draugauja su karoliukais ir knygomis, man paliko siūlų karalystę kurioje aš labai gerai jaučiuosi.. ;) Taip išsiaiškinau, kad labiau traukia žemės (žalia, ruda, rusva ir pan.) spalvos, tad visi taškai buvo sudėlioti, prasidėjo darbas.. :)

Dirbau dieną, dirbau naktį... Truputį darbe dirbau... (taip tęsėsi kokias dvi savaites) Tada grįžau namo, suslėpiau siūlus ir prašom:


Gavosi visa skraistė, kad mano porininkė galėtų ir sušilti, ir pasipuošti :)

Dar į dovaną įdėjau sagutę, viskas atrodė beveik taip:


Tuomet kokius 3 kartus viską lanksčiau ir perlanksčiau.. :)

Viską supakavau į baisiai man patikusį vasarišką popierių ir išsiunčiau... ir drebėjau, ar patiks?Jau štai tokį paketėlį įdėjau į siuntinio dėžutę ir atidaviau tetai paštininkei... :)  o kitą rytą mainų draugė jau gavo dovaną ir išpakavo ir sakė, kad labai džiaugiasi :) Aš džiaugiuosi dvigubai :)


Ačiū Eglei, už šiuos puikius mainus, jos mažiukui už man išburtą puikią porininkę Sarmą :)  mielai sudalyvausiu dar kokiuose nors panašiuose mainuose, gaminimo ir laukimo laikas yra tiesiog fantastiškas ;)

Baisiai laiminga,
Greta :)

2 komentarai: